שם המוצר/פריט:Xtreme Shock
מחיר מחירון:₪260.00
המחיר שלנו:₪220.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
תקופת אחריות:0
שם היצרן:ansi

הוסף לסל 


מידע נוסף

אקסטרים שוק, Xtreme Shock, הלהיט מארה"ב!


 
ממריץ יותר! חזק יותר! עוצמתי יותר! בטעם אבטיח טעים בטירוף!

הפורמולה החזקה ביותר לכח מתפרץ, מיקוד, עוררות, ביצוע ובניית מסת שריר.
 
 
 
 
Xtreme shock  תוסף מזון קדם אימון שמעניק בצורה מיידית תחושת אנרגיה  -דחיפה, כח וחדות שטרם הכרתם.
בשורה התחתונה הפורמולה של אקסטרים שוק מכפילה את יכולת המיקוד, הביצועים, הכוח, ונמרצות התרגול, אך בשונה מכמה מוצרים דומים בשוק היא אינה גורמת לתחושת הנפילה המפורסמת שלאחר הבוסט.
 
אקסטרים שוק מכיל בטא אלאנין – חומצת האמינו המדוברת ביותר בשנים האחרונות - משפרת כח וביצועים באופן משמעותי 
 
 
אקסטרים שוק הוא הינו מוצר ייחודי הנצרך לפני אימון, המפיק תוצאות מיידיות ברמת האנרגיה, הגודל, הכוח, הניפוח, הביצועים, יכולת המיקוד ונמרצות התרגול....אתה ממש תראה ותרגיש תוצאות דקות ספורות לאחר צריכת המוצר.
למוצר "Xtreme shock  יש את היכולת הייחודית להביא אותך למוכנות וחשק לעבור כל אימון , באמצעות אספקת התפרצות של דו-תחמוצת החנקן, קריאטין וגירוי שכלי-גופני החזקים ביותר שפותחו מעולם . אין הרבה מוצרים בעולם שיכולים  לעשות את זה בצורה כ"כ יעילה.
 
 
כדי לקבל את המרב, אתה צריך להיות מקושר לשרירי גופך ב 100%, להתמקד על כל סדרה וכל חזרה על תרגיל. מוצרי המרצה מרגשים נותנים לך תחושה של "קפיצת מדרגה" נפשית שגורמת לעיתים קרובות ירידה במיקוד ולחוסר ריכוז, בהשוואה למצבך הקודם.
הוא מכין אותך גופנית ונפשית לתרגול ואימון מגרי צמיחה מרוכזים. אתה לא רק מרגיש שיפור במצב הרוח ותחושה כללית טובה, מתקבל הרושם שהמוצר ממש מגרה את הרצון לתרגל.
השלם הרווית נוזלים וחומרים מזינים בשריר בפולימרים של גליצרול נוזלי ותחליפי אלקטרוליט-זרחני.
תערובת מורכבת זו פועלת כמו מגנט חזק המושך אליו מים, חלבון, פחמימות, קריאטין וחומרים מזינים אחרים הדרושים לבניית שריר, לרקמת השריר. זה לא רק מושך ולוכד חומרים מזינים אלו בשריר, זה גם משפר את קבלתם בתוך השריר. מערכת חדשנית זו מעשירה באופן דרמטי את יכולת השאיבה, מתדלקת את הגוף לתקופות אימונים נמרצות, מקטינה את הצטברות חומצת חלב, משחזרת/בונה מחדש אלקטרוליטים שאבדו, מעשירה סיבולת ויכולת המשך, ומרווה את השרירים בחומרים מזינים לצמיחה.

45 מנות הגשה
טעם : אבטיח

 כל הזכויות שמורות © "אורלייף" מועדון כושר וחוגים | רחוב שפירא 45 פתח תקווה | טלפון: 03-9346297 , 03-9346304 | תקנון המועדון | תקנון החנות


לייבסיטי - בניית אתרים