שם המוצר/פריט:חלבון קזאין 1.8 ק"ג - 100% Whey Gold Casein
מחיר מחירון:₪529.00
המחיר שלנו:₪435.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
תקופת אחריות:0
שם היצרן:Optimum Nutrition

תוספות אפשריות:

בחר טעם:

הוסף לסל 


מידע נוסף

 

הקזאין הוא חלבון שמתעכל לאט היות והוא יוצר מעין ג'ל במעיים, והתוצאה היא שחרור איטי ויציב לאורך זמן ממושך, של חומצות אמיניות לזרם הדם. מחקרים העלו שכאשר צורכים קייזין, מגיעים לרמה גבוהה בכמות החומצות האמיניות ולסינתזה [מיזוג] חלבונים כשלוש-ארבע שעות לאחר מכן.
 שחרור החומצות האמיניות לדם יכול להימשך עד כ-7 שעות לאחר צריכת חלבון הקזאין.
לעומת זאת, שיא שחרור החומצות האמיניות לזרם הדם של חלבון הוויי (מי גבינה), וסינתזה [התמזגות] של החלבון
מתרחשות כבר לאחר כ-40 דקות לאחר צריכת החלבון, ומסתיימת כעבור שעה.
 
היות וחלבון הקזאין נכנס לאט לזרם הדם, יש לו השפעה קטנה יחסית על התמזגות החלבונים, אבל יש לו השפעה רבה על דיכוי התפרקות חלבונים. במילים אחרות,
זהו חלבון חשוב ביותר לשימור רקמת שריר.
צמיחת שריר תלויה באיזון שבין התמזגות חלבונים, והתפרקות חלבונים. כדי להטות את הכף לטובתך, אתה רוצה להגביר את התמזגות החלבונים בוני השריר, ולדכא התפרקות חלבונים. אתה יכול להשיג מטרה זו באמצעות צריכת חלבון ווי, [ספיגה מהירה/ מקדם סינתזה בונת שריר] וחלבון קזאין. [ספיגה איטית/ מדכא התפרקות חלבונים].
 
כדי להפיק תועלת מחלבון הווי (מי גבינה) וחלבון הקזאין, יש לצרוך אותם בזמן הנכון במשך היום. קזאין הוא החלבון היחיד שאותו רצוי לצרוך לפני השינה. הסיבה לכך היא שגופך זקוק לתחזוק במשך שש עד שמונה שעות שינה ללא אוכל. אינך רוצה שרקמת השריר אותה בנית בעמל רב, תתפרק במהלך שנתך, כך שחלבון המשתחרר לאט במשך זמן ממושך הוא הטוב ביותר. אם תצרוך חלבון ווי לפני השינה, התועלת שתפיק מזה תהיה מועטת מאוד, היות וחלבון זה נספג ומסיים את פעילותו תוך שעה.
 
 
מדוע מומלץ לצרך את חלבון הקזאין
 
1 ) רצוי לצרך חלבון ממקורות שונים על מנת להגיע לצוצאות מקסימאליות
 
2 ) אין שום טעם לצרך חלבון מי גבינה במהלך היום או לפני השינה (חלבון מי הגבינה אינו מספק תועלת כאשר נצרך במהלך היום או לפני השינה)
 
3 ) מחקרים הראו כי גופנו גדל במהלך השינה , חלבון הקזאין יוצר פירוק חלבון איטי, כ 7 ע 8 שעות מה שיזין את גופנו במהלך הלילה. ללא צריכת חלבון קזאין לפני השינה גופנו יפרק תאי שריר במהלך הלילה.
 
4) חלבון הקזאין מכיל ריכוז BCAA וגלוטמין בריכוז הגבוהה ביותר באבקות החלבון , יותר מכל אבקת חלבון אחרת.
 
5) לחלבון הקזאין ישנו טעם נהדר ללא טעמי לוואי מוזרים.
 
6 ) לאחר מחקרים רבים נמצא כי חלבון הקזאין יעיל יותר לבנית מסת השריר בהשואה לאבקות חלבון ממקורות אחרים. לאחר ניסוי שנערך לאחרונה מצאו מדענים כי אנשים שהשתמשו בחלבון הקזאין העלו יותר מסת שריר רזה בצורה משמעותית לעומת אנשים שצרכו אבקות חלבון ממקורות אחרים.

 


 כל הזכויות שמורות © "אורלייף" מועדון כושר וחוגים | רחוב שפירא 45 פתח תקווה | טלפון: 03-9346297 , 03-9346304 | תקנון המועדון | תקנון החנות


לייבסיטי - בניית אתרים